AS West Kredit

AS West Kredit ir lielākais Latvijas nebanku hipotekārās kreditēšanas nozares uzņēmums, kurā strādā nozares speciālisti ar 15 gadu pieredzi. Saviem Klientiem piedāvājam labākos kredītu risinājumus. Mūsu piedāvājumā ir hipotekārie kredīti gan kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, gan kredīts nekustamā īpašuma iegādei, kā arī kredīti un aizdevumi, kas saistīti ar dažādu preču iegādi.

Savā darbībā vēlamies arī piedalīties veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanā, tāpēc mūsu piedāvājumā tika ieviesti kredīti uzņēmumiem: kredīts nekustamo īpašumu attīstītājiem. Tas ir investīciju kredīts uzņēmumiem, kurā ņemot vērā abu pušu intereses tiek piedāvāts vispiemērotākais sadarbības modelis. Nākotnē tiks izvērtētas iespējas piedāvāt arī citus uzņēmumu kredītu veidus, kā piemēram kredīts jaunajiem uzņēmējiem, vai kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Kā viens no retajiem Latvijas kreditēšanas nozares uzņēmumiem piedāvājam kreditēšanas iespējas arī nerezidentiem. Kredīts nerezidentiem ir pieejams Krievijas federācijas pilsoņiem, kuriem ir interese iegūt finansējumu pret sev piederošu nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā vai arī iegādāties nekustamo īpašumu Latvijas teritorijā. Sekojot līdzi tirgus tendencēm ieviesām arī kredītu komunālo parādu dzēšanai, kas ir vislabākais risinājums, ja radušās problēmas ar savlaicīgu komunālo maksājumu veikšanu.

Aicinām griezties AS West Kredit apkalpošanas centrā Rīgā, vai zvanīt uz bezmaksas tālruni 80 000 330, lai varam piedāvāt Jums visizdevīgāko kreditēšanas veidu.
baners_220x345_lv.jpg